Nasz zespół


TAI CHI CHUAN

Maciej Stawicki (założyciel Ośrodka, Nauczyciel Świdnica, Bielawa)

Naukę Tai Chi Chuan rozpoczął w 1997 roku. Nauczycielem jest od 2000 roku. Jest ekspertem stylu Yang (zobacz dyplomy).
W trakcie studiów uczęszczał systematycznie na nauki doskonaląc detale sztuki. Poza tym uczestniczył w wielu seminariach i obozach z udziałem mistrzów krajowych i zagranicznych. 
Jest założycielem Ośrodka "Dao Yang", w którym naucza Tai Chi według własnego systemu. Jest twórcą zdrowotnej formy Żurawia, bojowej formy Tygrysa oraz formy z dwiema szablami motylkowymi. Jest autorem książki "7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao", "Tai Chi Mistrzów" oraz wielu opracowań z zakresu Tai Chi Chuan. Prowadzi również bloga „Tai Chi Secret”. Posiada państwową legitymację instruktorską AWF.

Nauczyciele:
Krzysztof Maćko (1997-2007) 
Howard Choy (2005) 
James P.Blaise (2008-2010) 
Shao Jianchun 邵建春 (2013) 

Kontakt:
tel: 697693013
mail: info@daoyang.pl


Grzegorz Duda (Instruktor Legnica, Wałbrzych)

Jest prywatnym uczniem Macieja Stawickiego. Naukę Tai Chi rozpoczął w 2008 roku. Uczestniczył w wielu szkoleniach organizowanych przez "Ośrodek Dao Yang" oraz w seminariach z udziałem innych mistrzów, min. J. Blaisem. Obecnie naucza Tai Chi w Wałbrzychu i Legnicy.   GALERIAKontakt:
tel: 601087659
mail: g.duda.daoyang@gmail.com__________________________________________________________________


MASAŻE

Maciej Stawicki


Jest dyplomowanym specjalistą Terapii Naturalnych. Naukę masaży rozpoczął w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, poznając min. masaż klasyczny, refleksyjny oraz Shiatsu. W kolejnych latach kontynuował naukę doskonaląc techniki z różnych źródeł. Obecnie specjalizuje się w masażach chińskich wykonywanych różnymi technikami.Kontakt:
tel: 697693013
mail: info@daoyang.pl


Tomasz Kolber


Jest dyplomowanym specjalistą w zakresie Gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej, tradycyjnego tajskiego masażu jogicznego a także masażu klasycznego i relaksacyjnego. Wykonuje masaże ajurwedyjskie wśród których należy wymienić najbardziej znane tj. Garshan, Shiroabhyanga, Padaabhyanga, Hathaabhyanga. Od 2005 roku sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę z zakresu masaży oraz technik relaksacyjnych. Swój warsztat doskonalił poza granicami Polski u chińskich i tajskich nauczycieli i w oparciu o zdobytą wiedzę tworzy własne techniki, łącząc różne style i koncepcje filozoficzne, które występują w azjatyckiej kulturze i tradycji. 

Kontakt:
tel: 
mail: info@daoyang.pl
__________________________________________________________________
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz