E-kursy



Multi Kurs Chi Kung Tai Chi to wspaniała okazja do poznania prostych ćwiczeń, których wykonanie nie zajmuje dużo czasu. Pomimo delikatności ruchów Twoje ciało stanie się silniejsze i bardziej elastyczne, a umysł doświadczy harmonii i równowagi. Ćwiczenia te może wykonywać każdy niezależnie od poziomu wiedzy o Tai Chi. Już po kilku treningach zauważysz pozytywne efekty tych ćwiczeń. 

Kurs składa się z 3 części. Każda z nich zawiera filmy instruktażowe wraz z komentarzami. Pierwsza część przygotuje Cię do ćwiczeń Chi Kung. Nauczysz się w niej jak rozluźniać stawy, mięśnie i całe ciało. W części drugiej nauczysz się 10 ćwiczeń Chi Kung, które są esencją w doskonaleniu i odkrywaniu energii ciała i siły umysłu. Te proste ćwiczenia liczą sobie kilka tysięcy lat i praktykowane były przez starożytnych Chińskich Mistrzów. W trzeciej części poznasz w jaki sposób wykonywać automasaż końcowy, by równomiernie pobudzić i rozprowadzić po ciele wzbudzoną energię.  

Część 1 - Rozgrzewka
Część 2 - Ćwiczenia Chi Kung
Część 3 – Automasaż końcowy


Do kursu można dokupić książkę "Tai Chi Mistrzów", która zawiera opisy przedstawionych ćwiczeń Chi Kung, ćwiczeń rozluźniających, rozciągających i automasażu oraz zawiera teorię Tai Chi Chuan, podstawowe zasady i filozofię.

Twoja inwestycja w E-kurs kurs z książką to 60 zł. Aby zakupić kurs prosimy o wysłanie informacji mailowej na info@daoyang.pl.

     ___________________________________________________________________




Multi Kurs "Tai Chi Combat - Skuteczna samoobrona" " to unikatowa wiedza z zakresu wykorzystania Tai Chi jako sztuki walki. Jak wiadomo Tai Chi w swoich początkach było głównie sztuką walki. Dopiero później wskutek zmian kulturalnych i wprowadzeniu broni palnej, Tai Chi zeszło w dużej mierze do rozumienia jej jako sztuki zdrowotnej.
Kurs przedstawia najważniejsze elementy walki, przygotowanie, zrozumienie podstawowych koncepcji ruchowych oraz wyjaśnienie aplikacji bojowych każdego ruchu występującego w formach ręcznych. 

Kurs składa się z 5 części podzielonych tematycznie:

Część 1 - Ćwiczenia rozluźniające stawy
Część 2 - Ćwiczenia rozciągające
Część 3 - Sposoby zbijania uderzeń
Część 4 - Podstawowe techniki uderzeń
Część 5 - Aplikacje bojowe postaw Tai Chi


Do kursu otrzymasz e-booka "Tai Chi - Chińska sztuka walki", w której znajdziesz zarys historyczny, informacje teoretyczne za zakresu walki Tai Chi, wskazówki do ćwiczeń, wytłumaczenie ośmiu energii stosowanych podczas walki, opisy aplikacji oraz punktów witalnych znajdujących się na ludzkim ciele. E-book jest uzupełnieniem nagrań aplikacji zawartych w niniejszym kursie.

Twoja inwestycja w kurs +Tai Chi Combat - Skuteczna samoobrona" to 60 zł. Aby zakupić kurs prosimy o wysłanie informacji mailowej na info@daoyang.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz