Polityka prywatności - przetwarzanie danych osobowych RODO

Witajcie.
Na początku serdecznie Ci dziękuję, że jesteś ze mną, uczysz się ode mnie i wspierasz moje działania. Za nami wiele wspaniałych chwil. Dziękuję.
Moją misją jest pomagać wszystkim w osiągnięciu równowagi i zdrowia poprzez ćwiczenia Tai Chi. 
Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: „RODO”).

Chciałbym Cię poinformować, że: 
- Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, spełniam poniżej swój obowiązek informacyjny.
- Działania Dao Yang i polityka prywatności jest zgodna z RODO.
- Aby zrezygnować z otrzymywania informacji drogą mailową, prześlij do Nas taką informację.
Poniżej spełniam swój obowiązek informacyjny i przedstawiam Ci najważniejsze elementy nowej polityki prywatności:
Kto jest administratorem danych osobowych?
Administratorem danych osobowych jest firma Dao Yang Maciej Stawicki, os. Włókniarzy 3/8, 58-260 Bielawa.
W jaki sposób możesz się skontaktować w sprawie swoich danych osobowych?
Możesz skontaktować się z nami mailowo pod adresem: info@daoyang.pl
Do jakich celów przetwarzane są Twoje dane osobowe?
Twoje dane wykorzystywane są w celach informacyjnych o wszelkich nowościach i wydarzeniach związanych z działaniem Dao Yang. W czasie korzystania z serwisu, możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych, poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Charakter podania danych jest dobrowolny. 
Przetwarzamy Twoje dane:  
W celach marketingowych: naszych usług i produktów oraz informacje dotyczące współpracy z nami. W takiej sytuacji będziesz proszony w większości przypadków adres e-mail lub imię i adres e-mail. 
W przypadku udzielenia zgody marketingowej, możesz ją w każdej chwili wycofać, co nie wywrze jednak wpływu na przetwarzanie danych dokonane przed cofnięciem zgody.
W celach statystycznych i analizy naszej działalności.
W celu realizacji przepisów prawa
Podanie wszelkich danych ma zawsze charakter dobrowolny i polega na wypełnieniu formularza na jednej z podstron serwisu.
Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania firmy. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.
Przez jaki okres przetwarzane są Twoje dane osobowe?
Moim celem jest przetwarzać Twoje dane osobowe tak krótko jak to możliwe. W poszczególnych przypadkach jest to:
- w celu realizacji umowy nauki twoje dane będą przetwarzane przez okres realizowania przez nas Umowy, np: np. do wypowiedzenia umowy, lub rezygnacji z kursu.
- w przypadku przetwarzania danych na podstawie Twojej zgody – do momentu jej cofnięcia. Np. Cofnięcie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
Komu będą przekazywane Twoje dane?
Nie udostępniamy Twoich danych osobom trzecim i będą one przetwarzane wyłącznie przez nas. Wyjątkiem od tej zasady są sytuacje gdy udostępnienie jest koniecznie w celu realizacji usługi (np. firmy kurierskiej, biuru księgowemu, firmie hostingowej, obsługi marketingowej). W takiej sytuacji powierzamy dane podmiotom wykonawczym na podstawie pisemnej umowy. W takiej sytuacji niniejsze podmioty nie są uprawnione do dowolnego korzystania z tych danych. Odbiorca może z nich skorzystać jedynie do celów realizacji umowy, tylko w celach przez nas ustalonych i zgodnie z obowiązującym prawem. 
Dodatkowo Twoje dane osobowe mogą być także udostępnione: odpowiednim organom państwowym na ich żądanie na podstawie odpowiednich przepisów prawa, lub innym osobom i podmiotom – w przypadkach przewidzianych przez przepisy prawa.
Twoje nowe prawa
Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, czy też przeniesienia. Posiadasz również prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym obecnie jest GIODO. Więcej o sposobie realizacji swoich praw dowiesz się z Polityki Prywatności. 
Czy Twoje dane będą profilowanie?
Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. 
Jeśli chcesz wycofać wszystkie zgody marketingowe, które dotychczas nam udzieliłeś, wyślij do Nas maila na adres info@daoyang.pl wpisując STOP.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz