O Chińskim Nowym Roku 2021

Niezwykle trudny, pełen wielu zaskoczeń Rok Szczura dobiegnie wkrótce końca. Dokładnie 12 lutego 2021 roku powitamy chiński nowy rok, a wraz z nim i nowy symbol – Bawoła. Zwierzę to zdecydowanie wyróżnia się spośród innych swoim zamiłowaniem do ciężkiej pracy, niezwykłym spokojem i dążeniem do sprawiedliwości. Dominującym elementem roku będzie biały metal, symbolizujący nie tylko hojność, lecz także umiar oraz mądrość. Jakie niespodzianki przygotuje dla nas Rok Bawołu?


Chociaż symbol roku kojarzy się z takimi cechami charakteru, jak zrównoważenie, spokój i powściągliwość, potrafi zaskoczyć. Metalowy Bawół może wybuchnąć w najmniej odpowiednim momencie, a warto pamiętać, że jest również nieustępliwy. Jest pełen sprzeczności, dlatego 2021 rok nie będzie nudny.

W nadchodzącym roku nie zabraknie „pracy” – nad sobą, karierą, związkami. Bawół będzie wspaniałomyślny dla tych osób, które zadbają o karierę oraz finanse. Odpowiedzialność i pracowitość zrobią dobre wrażenie na symbolu roku, dlatego Gwiazdy nie wykluczają znaczących sukcesów na polu zawodowym. Warto jednak pamiętać, że w dążeniu do celu istotna będzie stabilność, a od pochopnych decyzji lepiej się powstrzymać.

Jeśli chodzi o miłość, symbol 2021 roku nie jest zbyt wylewny, dlatego romantyczne gesty i wyznania nie będą priorytetem. Bawół jest dość samotnym zwierzęciem i trudno mu się otworzyć na nowe relacje, ale rodzina jest dla niego najważniejsza. W nowym roku należy więc doceniać czyny, a nie słowa.

Bawół jest zwierzęciem konserwatywnym, dlatego Nowy Rok najlepiej przywitać w gronie najbliższych. Podczas rodzinnego spotkania warto zapomnieć o sporach i kłótniach, a zamiast tego skoncentrować się na poprawie komunikacji i ustaleniu wspólnego celu do osiągnięcia.

Symbol 2021 roku doceni prostotę we wszystkich jej przejawach, także na świątecznym stole. Domowe przysmaki sprawdzą się zdecydowanie lepiej niż egzotyczne potrawy, ale warto zrezygnować z dań z wołowiny. Co ciekawe, Bawół uwielbia słodycze, dlatego wszelkie desery są mile widziane.


Horoskop chiński 2021 – znaki zodiaku

Co oznacza dla ciebie chiński rok Bawoła w 2021 roku? Wybierz swój znak zodiaku i kliknij, aby przeczytać chiński horoskop na 2021 rok.

Szczur 2021

Zapowiada się naprawdę świetny rok dla Szczura. Nic nie będzie się działo w wymuszony sposób. Wygląda na to, że Szczur w 2021 roku ma tajemniczego anioła stróża – kogoś, kto czuwa nad nim w ukryciu, pomagając w każdym podjętym działaniu.

Więcej: Horoskop na 2021 rok dla Szczura.

Bawół 2021

Mimo że Bawół jest patronem 2021 roku, dla większości ludzi spod znaku Bawoła będzie to trudny okres. Choć nie można twierdzić, że będą mieli pecha, z pewnością wielkiego szczęścia również nie doświadczą. Można powiedzieć, że Bawoły w 2021 roku przeżyją zarówno wzloty, jak i upadki.

Więcej: Horoskop na 2021 rok dla Bawoła.

Tygrys 2021

To może zabrzmieć zaskakująco, ale rok 2021 dla Tygrysa będzie zarówno trudny, jak i dobry. Ogólnie może on liczyć na dużo szczęścia i pomyślności, ale to nie znaczy, że cokolwiek przyjdzie mu z łatwością. Wręcz przeciwnie, Tygrys będzie musiał wykazać się hartem ducha i ogromną siłą woli, by sprostać wszystkim wyzwaniom.

Więcej: Horoskop na 2021 rok dla Tygrysa.

Królik 2021

Według prognozy astrologicznej rok 2021 będzie dla Królika raczej przeciętny. Czeka go sporo niespodzianek. Nie wszystkie okażą się złe, ale z pewnością przyniosą wyzwania, których Królik wolałby uniknąć. To, co się wydarzy, nie wywoła uśmiechu na twarzy Królika.

Więcej: Horoskop na 2021 rok dla Królika.

Smok 2021

Ten rok będzie dla Smoka dość nieprzewidywalny. Może się wydarzyć praktycznie wszystko – zarówno dobre, jak i złe rzeczy. Choć w roku 2021 Smok będzie mógł się cieszyć wieloma sukcesami, poniesie także niejedną porażkę.

Więcej: Horoskop na 2021 rok dla Smoka.

Wąż 2021

Prognoza astrologiczna ujawnia, że 2021 rok będzie dobrym czasem dla Węża. Jego energia będzie teraz ogromna, dzięki czemu większość interesujących go spraw może zostać załatwiona w taki sposób, że Wąż będzie bardzo zadowolony.

Więcej: Horoskop na 2021 rok dla Węża.

Koń 2021

W 2021 roku nie zajdą żadne większe zmiany w życiu Konia. Jego los nie będzie zły, więc Koń może śmiało podejmować kolejne wyzwania. Jednakże na poważniejsze sukcesy będzie musiał jeszcze trochę poczekać. Na szczęście czekanie nie będzie się dłużyć, ponieważ Koń doświadczy całkiem sporo przyjemności.

Więcej: Horoskop na 2021 rok dla Konia.

Koza (Owca) 2021

To będzie trudny rok dla Kozy (Owcy). Należy teraz zachować szczególną czujność, ponieważ następujące po sobie zdarzenia będą stawiały przed Kozą (Owcą) bardzo skomplikowane zadania. Aby je wykonać, potrzebny będzie upór, inteligencja oraz wszechstronność.

Więcej: Horoskop na 2021 rok dla Kozy (Owcy).

Małpa 2021

W roku 2021 Małpa może liczyć na dużo szczęścia i pomyślności. W każdej dziedzinie życia stanie się coś, co przyniesie Małpie ogromną satysfakcję. Cokolwiek się wydarzy, jedno jest pewne: jest to rok wielkich możliwości.

Więcej: Horoskop na 2021 rok dla Małpy.

Kogut 2021

W roku 2021 Kogut powinien być gotowy na wspaniałe doświadczenia. Większość jego marzeń ma ogromną szansę się spełnić. Co ważne, Kogut nawet nie musi się specjalnie wysilać, by osiągnąć większość swoich celów. Może pracować na luzie, czyli tak, jak lubi.

Więcej: Horoskop na 2021 rok dla Koguta.

Pies 2021

W roku 2021 Psa czeka mieszanka wzlotów i upadków. Powodem tego stanu rzeczy są liczne wyzwania, z którymi będzie musiał dać sobie radę. Niestety nie zawsze będzie mu się to udawało. Czasami poniesie porażkę i będzie musiał przełknąć gorzką pigułkę.

Więcej: Horoskop na 2021 rok dla Psa.

Świnia (Dzik) 2021

To będzie niezły rok. Choć nie wszystko ułoży się idealnie według planu, można śmiało uznać, że Świnia (Dzik) w 2021 roku będzie całkiem zadowolona ze swoich osiągnięć. Jeśli zachowa czujność i na bieżąco będzie rozpoznawać zbliżające się niebezpieczeństwa, raczej nie musi się obawiać poważniejszych wpadek.

World Premiere: Hong Kong Orchestral Manoeuvres for Chinese New Year (Feb 2021)


2021 New Years celebrations in Hong Kong


Origami Bull

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz