Antoniów 2021 - weekendowy wyjazd szkoleniowy dla zaawansowanych

 

"Jest takie miejsce, do którego chętnie wracamy. Miejsce, w którym jest dobrze. Ale nie tylko do miejsca chce się wracać, lecz do ludzi, wiedzy i doświadczeń. Antoniów - miejsce odpoczynku, wytężonej pracy, spotkań i bycia sam na sam ze sobą. Czas, dzięki któremu odkrywamy wiele tajemnic o sztuce, świecie i nas samych."

Tegoroczny wyjazd będzie podsumowaniem nauk online Długiej Formy oraz Formy z Szablą. Doszlifujemy najważniejsze elementy oraz przedstawimy to co najcenniejsze jeśli chodzi o pracę dla zdrowego ciała z wykorzystaniem ruchu. 

Podczas wyjazdu będzie przyświecał nam cel doświadczenia dobrego czasu w gronie grupy Dao Yang. Chcemy by ćwiczenia stały się drogą do lepszych i zdrowych relacji ciało-umysł, ja-drugi człowiek.  Kiedy?

Tegoroczny wyjazd odbędzie się w dniach 18-20.06.2021. Start 18.06 wieczorem. Szczegółowy plan zostanie przedstawiony w późniejszym terminie, ale na pewno będzie przyjemnie :)

Jak się zapisać? 

Ponieważ nie mamy ze sobą fizycznego kontaktu, aktualna lista będzie dostępna poniżej bez podawania nazwisk. Aby się zapisać wysyłamy informację do Sifu z danymi osób i numerem pokoju. Obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszeń. Zamknięcie listy i zakończenie zapisów: 15.05.2021, lub po wyczerpaniu miejsc. 

Zgłoszenia: Maciej Stawicki, 697693013, info@daoyang.pl

Jaki koszt?

Składka wynosi 400 zł (płatne na miejscu). Prosimy o zastanowienie się dwa razy przed zgłoszeniem obecności, by ominąć późniejsze zmiany i blokowanie miejsc noclegowych.


ROZŁOŻENIE POKOI I DOSTĘPNOŚĆ

PiętroNrIlość osóbPiętroNrIlość osóbPiętroNrIlość osób
Parter
1
x
I piętro
7
zajęte
II piętro
12
zajęte
x
zajęte
x
8
zajęte
13
zajęte
2
zajętezajętezajęte
zajętezajęte
14
zajęte
3
zajęte
9
zajętezajęte
zajętezajęte
15
zajęte
4
zajęte
10
zajętezajęte
zajętezajęte
Poddasze
16
zajęte
5
zajęte
zajęte
zajęte
11
zajęte
17
zajęte
zajętezajętezajęte
6
zajęte
18
zajęte
zajętezajęte


Zapraszamy do Antoniowa :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz