Chiński masaż Białego KwiatuMasaż „Białego Kwiatu”

Masaż ten jest delikatny i przyjemny. Dużo uwagi poświęca się w nim na odczucie głębokiego odprężenia. W trakcie masażu poczujesz relaks i uwolnienie od wszelkich napięć oraz przypływ energii i siły.


Masaż ten bardzo dobry jest dla osób, które chcą po prostu się odprężyć. Podczas masażu aktywowane są "Punkty Życia" znajdujące się na plecach i barkach. Powiązane są z liniami przepływu kanałów energetycznych, które wpływają na odżywienie całego organizmu. Dzięki wykorzystaniu tych punktów odczuwamy przepływ energii wzdłuż całego ciała.

Sposób życia zbyt mocno nadwyręża naszą postawę, stąd ważne jest, by rozluźnić głównie rejon tylnej części ciała. Poza tym codzienne sytuacje powodują gromadzenie się napięcia w ciele. Mięśnie są wtedy twarde i napięte, co z kolei negatywnie wpływa na nasz stan umysłu. Masaż likwiduje napięcie, nadaje elastyczność i daje poczucie świeżości. Napięcia ustępują, a po masażu odczuwa się pełny relaks. Efekt odprężenia w trakcie masażu potęguje muzyka relaksacyjna oraz woń aromatycznych świec. 

Cena masażu: 
- 50 zł (ramiona, plecy) - ok 30 min
- 60 zł (barki, plecy, pośladki, nogi) - ok 45 min
- 70 zł (całe ciało) - ok 60 min

Masaż wykonuje Maciej Stawicki.

mail: info@daoyang.pl, tel: 697 693 013Brak komentarzy:

Prześlij komentarz