7 zasad Sukcesu Mistrza Chuang Yao - kurs motywacyjny


Witaj na drodze do sukcesu! 


Nauki, z które poznasz w tym kursie są esencją zaczerpniętą z przekazów Mistrzów Chińskich oraz moich doświadczeń. Jest to sprawdzona wiedza, która stosowana jest przez wielkich ludzi tego Świata. Jak pokazuje życie zasady te są wciąż takie same i sprawdzają się, gdy zastosujesz je we właściwy sposób.
ZROZUMIENIE JEST KLUCZEM DO WSZELKICH ZMIAN

Na kursie poznasz przykłady z wybranych dziedzin, lecz dla Ciebie NIE MA OGRANICZEŃ. Cokolwiek będziesz chciał w życiu osiągnąć zasady te będą skuteczne. Będziesz chciał więcej

zarabiać, zmienić profesję, poznać kogoś, zmienić sylwetkę, poprawić zdrowie, czy kondycję, zakupić dom czy mieszkanie? A może zapragniesz zmienić się mentalnie, stać się bardziej otwartym, przyjacielskim, czy zmienić całkowicie sposób postrzegania świata? Łącząc swoje prawdziwe pragnienia z prezentowanymi tu metodami z całą pewnością OSIĄGNIESZ ZAŁOŻONY CEL. Po prostu nie ma innej możliwości. Ja wciąż stosuję z dużym powodzeniem opisane tu metody. To co mogę już na wstępie Ci poradzić: Przyjmuj poniższe nauki z otwartym umysłem, kontempluj i wprowadzaj w życie, a zobaczysz jak wszystko się zmieni. Nie zastanawiaj się czy to zadziała, bo na to szkoda czasu. Im więcej wątpliwości tym gorsze efekty. Uwierz tym, którzy już są na tej drodze i rozumieją o wiele więcej.

POPŁYŃ Z TYM PRĄDEM I ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE !!!

Cały kurs składa się z siedmiu zasad. W każdym z nich poznasz inną wiedzę. Stopniowo krok po kroku wprowadzę Cię w nowy sposób myślenia - poczynając od najprostszych przemyśleń, a kończąc na tych, które będą wymagały od Ciebie dużo pracy umysłowej. Tak - osiąganie celów nie do końca jest takie proste. To droga wielu wyborów, myślenia, kontemplacji. To droga dla zdecydowanych ludzi. Lecz pomimo wysiłku na końcu tej drogi czeka na Ciebie niesamowita nagroda. Ten kurs przygotuje Twój umysł do urzeczywistnienia myśli w świecie materialnym. WSZYSTKO BOWIEM MA SWÓJ POCZĄTEK W UMYŚLE.

Podczas kursu otrzymasz ćwiczenia, dzięki którym dokładnie zaplanujesz swoje przyszłe życie oraz sposoby ich realizacji. Bez ułożenia wszystkiego w odpowiedniej kolejności na kartce i kontemplacji tego co jest zapisane, pragnienia wciąż będą tylko pragnieniami. Dzięki konkretnemu planowi możesz być pewny, że nie zejdziesz z obranej drogi dopóki nie zrealizujesz swojego celu.
Zatem DO DZIEŁA!


 Poznaj
Zastosuj
Osiągnij Sukces !

_________________________________________________________________

W oparciu o ten kurs Maciej Stawicki wydał opowiadanie chińskie o tym samym tytule. Książka składa się z 7 nauk-przypowieści, które tworzą jedną kompletną opowieść opisującą zasady osiągania sukcesu. Przenosząc się w odległe Chiny możemy poznać te tajemnice bezpośrednio od Mistrza Chuang Yao. Wcielając się w rolę ucznia - Alana, wyruszymy z nim w podróż i poprzez różne doświadczenia odkryjemy drogę do sukcesu. 


Jeżeli zaciekawiła Cię ta tematyka zapraszam do księgarni.
Przejdź do księgarni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz