Nowe kursy Tai Chi od września !

ZAPISY NA KURSY I STOPNIA - OD WRZEŚNIA 2017 

Rozpoczynamy już zapisy na nowe kursy Tai Chi dla dorosłych, które rozpoczniemy po wakacjach 2017. Zajęcia prowadzone będą od podstaw. Po 4 miesięcznym kursie będzie możliwość kontynuacji nauki na poziomie zaawansowanym.
Nasza szkoła prezentuje wysoki poziom nauczania, poparty długoletnim doświadczeniem. Stworzyliśmy własny, efektywny program nauczania oraz formy ruchowe, które w doskonały sposób dają oczekiwane rezultaty.
Każdy uczestnik otrzymuje po każdych zajęciach bezpłatne materiały szkoleniowe.___________________________________________________________________________Wielu, wielu osobom żyje się dziś lepiej. 
Ty również możesz tego doświadczyć !!!

"Dzięki Tai Chi pozbyłem się moich dolegliwości związanych z kręgosłupem. Ponadto coś się zmieniło w mojej sferze psychicznej. Znajomi zauważyli, że stałem się bardziej otwarty i bezpośredni."     
Robert lat 40

"Te ćwiczenia pomagają złapać równowagę pod względem fizycznym jak i psychicznym. Kiedyś nie mogłam ustać na jednej nodze, kiwałam się. Teraz jest już lepiej. Lepsze jest też moje samopoczucie. Już nie wychodzę, lecz wyfruwam z ćwiczeń."     
Elżbieta lat 50

"Ćwiczenia Tai Chi rzeczywiście są w stanie zmienić wytrzymałość ciała i jego kondycję. Po ćwiczeniach zawsze czułem się dobrze. Dziś jestem wysportowany, rozciągnięty i pełen energii."     
Krzysztof lat 45

"Na początku nie chciałam wierzyć, że te wolne i miękkie ruchy mogą okazać się efektywną metodą na usprawnienie funkcjonalności ciała. Teraz wciąż ćwiczę i przy okazji łapię świetną kondycję"     
Kasia lat 36


"Tai Chi pozwala mi doładowywać moją energię poprzez symbiozę ze środowiskiem. Umożliwia nam głębsze czerpanie energii z ziemi i powietrza. Cieszę się, że za pomocą treningów mogę złapać dystans do rzeczywistości, widzieć wszystko z dobrej perspektywy."     
Andrzej lat 57

____________________________________________________________

Terminy 4 miesięcznych kursów I stopnia:


Świdnica
ul. Traugutta
(sala gimnastyczna SP 315)

poniedziałek 19.00-20.15
1 zajęcia + pokaz - 04.09.2016


Legnica
ul. Tarasa Szewszenki 10
(sala gimnastyczna ZSO nr 4)

środa 17.30-18.45
spotkanie organizacyjne + pokaz - 07.09.2016


Wałbrzych
ul. Malczewskiego 22
(Piaskowa Góra - budynek ZSS nr 1)

wtorek 18:30-19:40
spotkanie organizacyjne + pokaz - 06.09.2016

TERMIN: IX-XII 2017
OPŁATA: 80 zł miesięcznie


Do zobaczenia na zajęciach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz