Opinie o ćwiczeniach


Bardzo dużo osób skorzystało już z nauki w naszej akademii. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu i efektywnym sposobom nauczania, pomogliśmy wielu ludziom. Naszymi studentami są osoby z różnych środowisk, poziomu wykształcenia oraz stanu zdrowotnego. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre wypowiedzi osób, które odkryły pozytywne działanie kursów w których uczestniczyły:"Dzięki Tai Chi pozbyłem się moich dolegliwości związanych z kręgosłupem. Ponadto coś się zmieniło w mojej sferze psychicznej. Znajomi zauważyli, że stałem się bardziej otwarty i bezpośredni."     
Robert lat 40

"Te ćwiczenia pomagają złapać równowagę pod względem fizycznym jak i psychicznym. Kiedyś nie mogłam ustać na jednej nodze, kiwałam się. Teraz jest już lepiej. Lepsze jest też moje samopoczucie. Już nie wychodzę, lecz wyfruwam z ćwiczeń."     
Elżbieta lat 50

"Ćwiczenia Tai Chi rzeczywiście są w stanie zmienić wytrzymałość ciała i jego kondycję. Po ćwiczeniach zawsze czułem się dobrze. Dziś jestem wysportowany, rozciągnięty i pełen energii."

Krzysztof lat 45

"Na początku nie chciałam wierzyć, że te wolne i miękkie ruchy mogą okazać się efektywną metodą na usprawnienie funkcjonalności ciała. Teraz wciąż ćwiczę i przy okazji łapię świetną kondycję"     
Kasia lat 36

"Tai Chi pozwala mi doładowywać moją energię poprzez symbiozę ze środowiskiem. Umożliwia nam głębsze czerpanie energii z ziemi i powietrza. Cieszę się, że za pomocą treningów mogę złapać dystans do rzeczywistości, widzieć wszystko z dobrej perspektywy."     
Andrzej lat 57

 jukos60 pisze...
Witam, od roku uczęszczam na zajęcia Tai Chi, które odbywają się w Legnicy przy ul. Szewczenki( sala gimnastyczna LO) i są prowadzone pod "okiem" doświadczonego nauczyciela Grzegorza Dudy. Cieszę się ogromnie,że wreszcie i w Legnicy mam możliwość uczestniczenia w zajęciach, zapoznawania się ze starożytną chińską tradycją Tai Chi Chuan rodziny Yang, poznawać style i techniki, dzięki którym doskonalę swoje ciało i umysł. Wielkie podziękowania dla Sifu Macieja Stawickiego (założyciela szkoły), że dzieli się swoją wiedzą, umiejętnościami i bacznie przygląda się naszym poczynaniom. Ja już wygrałem, dzięki ćwiczeniom Tai Chi pozbyłem się problemów związanych z bólem kręgosłupa, potrafię korygować swoją postawę, zaczynam "czuć" ciało, wzmocniłem mięśnie (zwłaszcza te głębokie, ruchliwość stawów, czuję się bardziej sprawny fizycznie, potrafię się zrelaksować i ... - idę dalej. Cieszę się i mam nadzieję, że będę mógł nadal doskonalić się i rozwijać pod okiem Sifu i Nauczycieli Akademii Tai Chi Chuan. Polecam.
14 czerwca 2015 07:34 


Anonimowy pisze...
Ćwiczenia Tai Chi to doskonały sposób na osiągnięcie stanu równowagi między ciałem i umysłem szczególnie przydatne w dzisiejszych mocno „zagonionych” czasach. I choć z pozoru wyglądają na wymachiwanie rączkami, to ćwiczenia te mają wielką moc: stabilizują, relaksują, umożliwiają dotlenienie organizmu, poprawiają kondycję, regulują przepływ energii w organizmie, co w efekcie daje dobre zdrowie. Prowadzenie zajęć przebiega w łatwy do zrozumienia sposób, a poszczególne ćwiczenia mogą wykonywać wszyscy: starsi i młodsi. Tai Chi nie wyznacza barier wiekowych – ćwiczyć może każdy! Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, na których czas mija (niestety!) zbyt szybko. Kapitalnym uzupełnieniem ćwiczeń są materiały, które każdy z uczestników otrzymuje bezpłatnie: informacje, e-booki, filmiki pokazowe i instruktażowe.
Instruktor wraz z grupą stwarzają miłą, przyjazną atmosferę. Z dużym zainteresowaniem i przyjemnością zgłębiam tajniki Tai Chi Chuan stylu Yang. Polecam!
12 czerwca 2015 14:25 https://resources.blogblog.com/img/icon_delete13.gifAnonimowy pisze...

Odległe skutki ćwiczeń i filozofii Tai Chi odkryte przeze mnie ostatnio, chociaż obecnie mało praktykuję, to zupełny brak bólu kręgosłupa, który wcześniej mi towarzyszył. Dlaczego - bo siedzę i chodzę inaczej bez poczucie dyskomfortu w części lędźwiowej. Dziękuję Wam za to.
29.08.2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz