Studio Masażu Orientalnego w Bielawie


Już od IX 2017 !

Miło nam poinformować, że już po wakacjach otwieramy Salon Masażu Orientalnego w Bielawie. Zapraszamy na doświadczenie głębokiego odprężenia, harmonii ciała i ducha, oraz relaksu w chińskim klimacie.


Masaż ten jest delikatny, przyjemny, a zarazem efektywny. Dużo uwagi poświęca się w nim na odczucie głębokiego odprężenia. W trakcie masażu poczujesz relaks i uwolnienie od wszelkich napięć. Odczujesz przypływ energii i siły, a Twój umysł dozna całkowitego wyciszenia i spokoju. Witalność i wrażenie nowego ciała da Ci przyjemność z życia. 
Masaż ten bardzo dobry jest dla osób, które chcą po prostu się odprężyć. Podczas masażu aktywowane są "Punkty Życia" znajdujące się na ciele. Powiązane są one z liniami przepływu kanałów energetycznych, które wpływają na odżywienie całego organizmu. Dzięki wykorzystaniu tych punktów odczuwamy przepływ energii w całym ciele.

Obecny sposób życia zbyt mocno przeciąża nasze ciało i umysł, stąd ważne jest odprężenie i relaks. Poza tym codzienne sytuacje powodują gromadzenie się napięcia w ciele. Mięśnie są wtedy twarde i napięte, co z kolei negatywnie wpływa na stan naszego umysłu. 
Masaż likwiduje napięcie, nadaje elastyczność i daje poczucie świeżości. Napięcia ustępują, a po masażu czujemy pełny relaks. Efekt odprężenia w trakcie masażu potęguje muzyka relaksacyjna oraz woń aromatycznego olejku. 

Cena masażu: 
- 50 zł (ramiona, plecy) - ok 30 min
- 60 zł (barki, plecy, pośladki, nogi) - ok 45 min
- 70 zł (całe ciało) - ok 60 min
Ten czas przeznaczony jest na aktywny masaż. 

Miejsce:
Bielawa, Art Inkubator
ul. Piastowska 19c IIp

Masaż wykonuje: 
Specjalista Technik Wschodnich - Maciej Stawicki

mail: info@daoyang.pl, tel: 697 693 013


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz