Zajęcia samoobrony Yang Chuan - zapisy 2018

Rozpoczynamy zapisy na nowy kurs chińskiej sztuki walki Yang Chuan. Jest to wewnętrzny system bazujący na aktywacji wewnętrznej siły Qi oraz nauce technik samoobrony. Na treningach nauczamy jak wzbudzić i zmagazynować duże pokłady energii w Tan Tien oraz jak wykorzystać całe ciało pod kątem sztuki walki. Wszelkie ćwiczenia i techniki wiążą się z miękkością i wyczuciem słabych punktów oponenta oraz na zwiększeniu wewnętrznej mocy do wykorzystania jej w technikach. Treningi nie wymagają specjalnego przygotowania - materiał zaczynamy od podstaw.
Podczas treningów pracujemy również nad strefą mentalną stosując wiele ćwiczeń koncentracyjnych i medytacyjnych. Pod wpływem tych technik umysł ćwiczącego staje się silny i pewny siebie. Następuje ukształtowanie mocnej psychiki, gotowej do podjęcia się każdego wyzwania stawianego przez codzienność.

Treningi nie mają na celu nauki agresywnej siły służącej do krzywdzenia innych. Treningi odbywają się pod kątem wielkiej przemiany fizycznej i psychicznej. Adept poprzez ćwiczenia walczy ze swoimi słabościami dzięki pracy z sobą i partnerem. Staje się silny, posiada wewnętrzną moc, zna techniki walki, a poprzez pracę mentalną przekształca swój umysł w konkretną i pewną siebie maszynerię gotową na podjęcie każdego działania. Ćwiczenia wprowadzają duże zmiany w kształtowaniu sylwetki i postawy oraz znacząco wpływają na wzbudzenie silnej psychiki i pewności siebie. Treningi wpływają jednocześnie na płaszczyznę fizyczną, jak i mentalną. Ciało studenta staje się przede wszystkim zdrowe i odporne na wszelkie choroby, a umysł otwarty, zrównoważony i silny.

- techniki samoobrony
- bojowe aplikacje z partnerem
- zaawansowane Tui Schou
- eksplozja energii Fa Jin
- ćwiczenia wzmacniające i rozciągające
- ćwiczenia budujące sylwetkę
- medytacyjne ćwiczenia produkcji mocy
- ćwiczenia kontroli umysłu
- naukę dyscypliny pokonywania słabości


Zajęcia przeznaczone są dla każdego, kto chce wzmocnić ciało oraz umysł. Nie jest istotny wiek, lecz chęć pracy nad sobą. W treningach mogą uczestniczyć osoby w wieku 25, jak i 60 lat. Ćwiczenia uczą doskonałości i perfekcji w każdym działaniu. Każdy ćwiczący dostosowuje ćwiczenia do własnych sił i sprawności. Polecamy również osobom w średnim wieku, które ćwiczyły kiedyś zewnętrzne sztuki walki, a pragną nadal przy mniejszym obciążeniu pracować nad swoim ciałem i umysłem. Mimo jednolitego materiału nauczania, każda osoba ćwiczy na miarę własnych możliwości, stopniowo pracując nad przekraczaniem własnych ograniczeń cielesnych i psychicznych.
Świdnica 
ZSS nr 1, sala gimnastyczna
ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 3
Czwartek, godz. 19.00-20.15 (pierwsze zajęcia 06.09.2018)

Koszt zajęć: 80 zł miesięcznie (dla osób uczęszczających dodatkowo na zajęcia Tai Chi - 40 zł).UWAGA - OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY! GRUPA ROZPOCZNIE ZAJĘCIA W WYZNACZONYM TERMINIE PO STWORZENIU GRUPY.

Zgłoszeń można dokonać na 3 sposoby:
- zadzwoń do Nas: 697693013
- wyślij maila: info@daoyang.pl
- wpisz się poniżej:
Email
Imię
Zgadzam się z polityką prywatności

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz