Zapraszamy na spólną wycieczkę, by razem pobyć aktywnie wśród przyrody i siebie nawzajem. Zabierzcie ze sobą rodzinę, partnerów, znajomych, czy bliskich, którzy również czują, że fajnie byłoby pooddychać świeżym powietrzem w połączeniu z aktywnością. A po wycieczce zjedziemy do Chaty Mirdada w Sierpnicy, by tam w pięknym otoczeniu przyrody rozpalić ognisko i usmażyć kiełbaskę, czy co kto będzie chciał. A jeśli ktoś będzie chciał przyjechać tylko na ognisko, to widzimy się na miejscu w Sierpnicy.
Plan wycieczki:
Data: 23.05.2026
11.00 - spotkanie na przełęczy Sokolej (parking przy wyciągu - za Rzeczką ostatni najwyżej położony wyciąg) i wyjście na Wielką Sowę.
11.00 - spotkanie na przełęczy Sokolej (parking przy wyciągu - za Rzeczką ostatni najwyżej położony wyciąg) i wyjście na Wielką Sowę.
ok. 13.30 - ognisko w "Chacie Mirdada" (wioska poniżej Sierpnica przy ul. Świerkowej 27)
Jedzenie: Prowiant, coś do smażenia na ognisko oraz wszelkie napoje zabieramy we własnym zakresie.
Dojazd: we własnym zakresie. Mamy kilka miejsc w aucie, gdyby ktoś chciał się zabrać. Dajcie znać 697693013.
Agroturystyka "Chata Mirdada", którą prowadzi Ania z naszej społeczności szkolnej. Jest to bardzo ładne miejsce, w którym można przyjemnie odpocząć, a na terenie znajduje się wszystko, co potrzebne jest do regeneracji i czerpania dobrodziejstw przyrody.
ZAPRASZAMY





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz