Wycieczka zdjęcia


Korzystając z pięknej pogody wspólnie spędziliśmy czas w trochę innym klimacie - wycieczkowym.

Dziękuję Ani za przyjęcie Nas w swoim urokliwym miejscu w Chacie Mirdada:

https://www.facebook.com/share/v/1B38TfQZZR/










Brak komentarzy:

Prześlij komentarz